Geçmiş Etkinlikler
KOMPLEKS FÜZYON

Kompleks Füzyon, bir dans enstalasyonudur. Tasarımı oluşturan bütün sahne elemanlarının, dansçıların ve müzisyenlerin projenin konsepti üzerine birbirleri arasındaki anlık etkileşimi performansın bütününü oluşturmaktadır.

Devamını Oku
26
Mayıs 2021, Çarşamba
Saat: 21:00
SALICAZ! Su İdil

Su İdil şarkı söylemeye ortaokul yıllarında başladı. Profesyonel müzik hayatına ise onbeş yaşındayken katıldığı Nardis Genç Caz Vokal Yarışması’nda burs kazandığı Polonya Pulawy Summer Workshop ile başladı. O tarihten itibaren Türkiye’deki pek çok şehirde, çok değerli müzisyenl

Devamını Oku
25
Mayıs 2021, Salı
Saat: 21:00
SALICAZ! – Lara Di Lara

Müziğe küçük yaşta başlayan yarı İsveçli yarı Türkiyeli Dilara Sakpınar, Istanbul Bilgi Üniversitesi Müzik Bölümü’nden mezun olduktan sonra 123 ile müzik kariyerine başladı. Grup ile dört albüm kaydetti ve birçok yurtiçi - yurtdışı konser verdi. Besteci ve söz yazarı olarak zam

Devamını Oku
18
Mayıs 2021, Salı
Saat: 21:00
Sahneye Dair Sohbetler: Esra Dermancıoğlu ile Bir Karakter Yaratmaya dair bir sohbet

Oyuncu Esra Dermancıoğlu ile sahnede ve kamera önünde inandırıcı ve tutarlı bir karakter yaratmaya dair bir sohbet.

Devamını Oku
05
Mayıs 2021, Çarşamba
Saat: 20:30
Sahneye Dair Sohbetler: Nihal Yalçın ile Komedi Oyunculuğuna dair bir sohbet

Tiyatro, sinema ve TV’de bağımsız çalışmalarına devam eden Nihal Yalçın ile komedi oyunculuğuna dair bir sohbet.

Devamını Oku
28
Nisan 2021, Çarşamba
Saat: 20:30
SALICAZ! – Melis Sökmen

Melis Sökmen, Ankarada doğdu,çocukluğu Almanya’da geçti.

Devamını Oku
20
Nisan 2021, Salı
Saat: 21:00
Sahneye Dair Sohbetler: Şebnem Sönmez ile Sanatçının Yoluna dair bir sohbet

Tiyatro, sinema ve dizi çalışmalarını bir arada sürdüren, aynı zamanda sanat terapisi alanında da çalışmalarına devam eden Şebnem Sönmez ile sahneden sanat terapisine doğru bir yolculuğa, Sanatçının Yolu macerasına dair bir sohbet.

Devamını Oku
14
Nisan 2021, Çarşamba
Saat: 20:30
Sahneye Dair Sohbetler: Yiğit Özşener ile Sahne Üzeri/Kamera Önü Oyunculuğuna Dair Bir Sohbet

Yiğit Özşener, Yıldız Teknik Üniversitesi’nden mezun olduktan sonra (1996) Koç Üniversitesi’nden master derecesini aldı (1999).

Devamını Oku
24
Mart 2021, Çarşamba
İSPO (İstanbul Soundpainting Orkestra)

2012’de kurulan İstanbul Soundpainting Orkestra, Soundpainting işaret dilini kullanarak müzikte doğaçlama ve sahnede canlı kompozisyonlar yapan, müzikal ihtimalleri çoğaltmayı hedefleyen, izleyiciyi de daima performanslarının bir parçası haline getiren bir müzik topluluğudur.

Devamını Oku
16
Mart 2021, Salı
Sahneye Dair Sohbetler: Serkan Keskin ile Bir Tiyatro Kumpanyası Olmak/Ttiyatroda Kumpanya Olarak Çalışmaya Dair Bir Sohbet

Serkan Keskin oyunculuk hayatına doğup büyüdüğü şehir olan İzmit'te, 1997 yılında ünlü tiyatro yönetmeni Işıl Kasapoğlu'nun genel sanat yönetmenliğinde kurulan İzmit Şehir Tiyatrosu bünyesinde açılan tiyatro kursunda başladı.

Devamını Oku
10
Mart 2021, Çarşamba
Tenere

Tenere, Nijer’in Agadez şehrinden yola çıkarak Libya ve oradan Avrupa’ya ulaşmak için çölü geçmeye çalışan Afrikalıların bilinmeyen hikâyesini anlatıyor.

Devamını Oku
26
Şubat 2021, Cuma
Sahneye dair Sohbetler: Tilbe Saran ile oyuncunun sesi/sesin oyununa dair bir sohbet

Tilbe Saran, profesyonel tiyatro yaşamına öğrencilik yıllarında, 1984’de Kenter Tiyatrosu’nda başladı ve 1986’da Dormen Tiyatrosu’nda sahnelenen “Hangisi Karısı” oyunundaki rolüyle ilk ödülünü aldı.

Devamını Oku
24
Şubat 2021, Çarşamba