Sahneye Dair Sohbetler: Serkan Keskin ile Bir Tiyatro Kumpanyası Olmak/Ttiyatroda Kumpanya Olarak Çalışmaya Dair Bir Sohbet  • 10 Mart Çarşamba
  • 20:30
Serkan Keskin oyunculuk hayatına doğup büyüdüğü şehir olan İzmit’te, 1997 yılında ünlü tiyatro yönetmeni Işıl Kasapoğlu’nun genel sanat yönetmenliğinde kurulan İzmit Şehir Tiyatrosu bünyesinde açılan tiyatro kursunda başladı. Kurs eğitiminin yanı sıra 1998-2001 yılları arasında İzmit Şehir Tiyatrosu’nun oyunlarında irili ufaklı roller aldı. İzmit Şehir Tiyatrosu’nda oyunculuk yaptığı sırada, tiyatro eğitimini geliştirmek için İstanbul’a yerleşti. 1999-2002 yılları arasında yine Işıl Kasapoğlu’nun bölüm başkanı olduğu Akademi İstanbul tiyatro okulunda eğitim aldı. Tiyatro eğitimini tamamladıktan sonra 2002 yılında kurulan Semaver Kumpanya’ya katıldı.

Tiyatro, sinema ve TV’de bağımsız çalışmalarının yanı sıra Semaver Kumpanya’nın kuruluşundan beri uzun yıllar bu grupta oyuncu ve yönetmen olarak çalışan Serkan Keskin ile bir tiyatro kumpanyası olmak/tiyatroda kumpanya olarak çalışmaya dair bir sohbet.