TASTY CİNEMA  • 21 MART ÇARŞAMBA
  • 19:00
  • MAVA TV Studio
Tasty Cinema, koku ve tat alma duyularını dahil ederek film izleme keyfine yepyeni bir anlam katan, leziz bir deneyimdir. Filmin çarpıcı anlarını zenginleştirecek yiyecek ve içecekler sayesinde filmler yeni bir boyut kazanacak!

Sinema filmlerinin özü çıkartılıp yepyeni bir deneyim yaratıldı. Bugüne kadar patlamış mısır ve frigodan bunalan damağınıza, filmin en güzel sahnelerinde, artık yepyeni bir görev düşüyor; filmin tadını çıkarmak!

Tasty Cinema, filmlerin güzelliğine ve hikayesine anlam katacak bir deneyim sunuyor. Bu deneyim, birbirinden farklı ve özel mekanlarda, gösterilen filmin hikayesine uygun bir atmosfer içinde, filmin tadını tam anlamıyla çıkarmanızı sağlıyor.

Türkiye’de çoklu duyusal deneyim alanındaki öncü formatlardan birisi olan Tasty Cinema, 2014 yılından bu yana faaliyet gösteriyor. Film izleme deneyimini gastronomik bir yaklaşımla bütünleyen bu format, Türkiye’nin yeni nesil şefleri için yaratıcılıklarını gösterebilecekleri yepyeni bir alan açıyor. Tasty Cinema, film deneyimi dışında müzik, tiyatro ve diğer performans sanatlarıyla gastronomiyi birleştirecek yeni etkinlik formatları üzerine çalışmalarını devam ettiriyor. Böylelikle, Türkiye etkinlik ve gastronomi vizyonuna katkı sağlayacak güzel örnekler ortaya koymaya çalışıyor.

 ÜCRETLİ

Ücretsiz, Davetiyeli. Davetiyeler için: eventbrite.com / Sınırlı sayıdaki davetiyeler, etkinlikten 2 gün önce siteden temin edilebilir.

Biletli ve davetiyeli etkinlikler sadece Üniversite mensuplarına açıktır.

Ticketed event. Attendance is limited by quota.

Tickets: 10 TL / tixbox.com.tr