Geçmiş Etkinlikler
Borusan Quartet

"Borusan Quartet, 2005 yılında Prof. Gürer Aykal liderliğinde kuruldu. Süreyya Operası'nda düzenli sezon konserleri veren topluluk, Türkiye'yi uluslararası sahnede temsil etti.

Devamını Oku
21
Aralık 2023, Perşembe
Konum: SGKM Saat: 20.00
Sena Başöz ile Çağdaş Sanatta Yaratıcı Eylem Atölyesi

Bir çağdaş sanat sergisine gittiğimizde eserleri anlamlandırmak için nasıl yaratıcı olabiliriz?

Devamını Oku
06
Aralık 2023, Çarşamba
Konum: MAVA TV Stüdyo Saat: 18.30
Pera Quartet

Pera Quartet flütlü dörtlüsü sanatçıları, birlikte yakaladıkları uyum ve enerjik performanslarıyla gerçekleştirdikleri oda müziği çalışmalarının yanı sıra, kendi alanlarında çeşitli projelerde ve İDSO, BİFO ve CRR gibi büyük orkestralarla sahne alıyorlar.

Devamını Oku
30
Kasım 2023, Perşembe
Konum: Kurucular Salonu Saat: 12:30
Faust?

"Faust?" Goethe'nin Faust'unun bir uyarlamasıdır. Tanrı ve Mefisto'nun girdiği iddia üzerine, Mefisto yeryüzüne, bilge Faust'un yanına, iner. Amacı Faust'u dünyevi zevkler ile tanıştırıp, çalışma alanından çıkarmak ve yolundan döndürmektir.

Devamını Oku
23
Kasım 2023, Perşembe
Konum: SGKM Saat: 19.30
Sosyal Etki Odaklı Podcast Üretme Atölyesi

Bu atölye, Koç Üniversitesi Sosyal Etki Forumu’nun (KUSIF) ortaklarından biri olduğu ve Avrupa Birliği Erasmus+ Programı tarafından ortak finanse edilen “Podcasting-Based Social Impact Learning Environment” projesi kapsamında ve Sevgi Gönül Kültür Merkezi iş birliği ile gerçekl

Devamını Oku
21
Kasım 2023, Salı
Konum: MAVA TV Stüdyo Saat: 18.30
Film Gösterimi: “A Thousand Girls Like Me” + Ela Başak Atakan ile Sohbet

Koç Üniversitesi Medya ve Görsel Sanatlar (MAVA) Bölümü’nden, senaryo yazımı, film analizi ve film yapımına yaratıcı yaklaşımlarda uzmanlaşmış öğretim üyesi Ela Başak Atakan’ın sohbeti ile zenginleşecek A Thousand Girls Like Me film gösterimi.

Devamını Oku
08
Kasım 2023, Çarşamba
Konum: MAVA TV Stüdyo Saat: 16.30
Nilipek Duo

Yeni albümünde 11 yeni şarkıyla dinleyici karşısına çıkacak olan Nilipek., gündelik hayatın tanıdık duygularını yeni kelime ve seslerle betimlemeye devam ediyor.

Devamını Oku
07
Kasım 2023, Salı
Konum: Sos Avlu Saat: 12:30
Kukla Tiyatrosu

25. Uluslararası İstanbul Kukla Festivali kapsamında “Solo” Koç Üniversitesi’nde!

Devamını Oku
01
Kasım 2023, Çarşamba
Konum: SGKM Saat: 20.00
Rehberli Arter Turu

Çağdaş Sanat eserlerini incelemek ve üzerine konuşmak için sizleri Arter’e davet ediyoruz! Koç Üniversitesi öğretim görevlilerinden Sevgi Ortaç’ın da katılımıyla gerçekleşecek bu gezide Arter rehberleri de sizlere eşlik edecek.

Devamını Oku
26
Ekim 2023, Perşembe
Konum: Arter Saat: 12:30
İmer Demirer Quartet

Türkiye’nin çeşitli caz kulüplerinde kendi çalışmalarıyla sahne alan, zaman zaman kulüplerde, zaman zaman festivallerde buluşan İmer Demirer Quartet sizleri caz standartlarındaki repartuarla karşılayacak.

Devamını Oku
24
Ekim 2023, Salı
Konum: Sos Avlu Saat: 12:30
Ne Olacak Bu Yusuf Umut’un Hali

Yusuf Umut, tanımlayamadığı ama vaz da geçemediği bir özgürlüğün peşinde kendi yolculuğunu anlatıyor. Acaba bu özgürlük, sınırlarından taşan Yusuf Umut’u en sonunda aradığı ortama yakınlaştırabilecek, onu çekyatların, kuralların, sınırların dünyasından kurtarabilecek mi?

Devamını Oku
18
Ekim 2023, Çarşamba
Konum: SGKM Saat: 20.00
Filmekimi

Filmekimi seçkisi ve biletleri çok yakında bu sayfa üzerinden duyurulacaktır.

Devamını Oku
12
Ekim 2023, Perşembe