Rain Lab: İdil Meşe & Da Poet feat.Can Ömer UyganRain Lab, Türk müzik sahnesinde alternatif ve elektronik müziğin dikkat çekici isimlerinden İdil Meşe ve Da Poet tarafından kurulan bir müzik projesi. Grup, genellikle melankolik ve atmosferik tonlarıyla biliniyor ve parçalarında elektronik müzik unsurlarıyla organik enstrümanların harmanını başarıyla sunuyor.

İdil Meşe, genellikle vokalist ve söz yazarı olarak tanınıyor. Müzikal anlamda zengin bir geçmişe sahip olan Meşe, aynı zamanda çok yönlü bir sanatçı. Kendine has sesi ve duygusal yorumu ile dinleyicilerin dikkatini çekiyor.

Da Poet ise, Türk hip-hop ve elektronik müzik sahnesinde önemli bir figür. Prodüktör ve beatmaker kimliği ile tanınan sanatçı, kendi solo çalışmalarının yanı sıra birçok sanatçıyla işbirliğinde bulundu ve onların albümlerine katkı sağladı.

İkiliye Can Ömer Uygan eşlik edecek. Can Ömer Uygan, devlet opera korosuna katıldıktan sonra Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarına katılarak Erden Bilgen’den trompet eğitimi aldı. Birçok yurtdışı projesinin yanı sıra 2007’den beri stüdyosunda trompet dersleri veriyor.